Naga MarketsdecoraW raporcie z 25 lipca analitycy DM BOŚ podnieśli cenę docelową dla akcji Decory do 19,3 zł z 14,9 zł. Na łamach programu „Tymczasem na GPW…” w Comparic24.TV Adam Rak poinformował dodatkowo, iż eksperci DM BOŚ podtrzymali swoją rekomendację dla akcji spółki na poziomie “trzymaj”Rekomendacja została wydana przy cenie 20,1 zł. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z Giełdy Papierów Wartościowych. Sprawdź bieżące wydarzenia na rynkach finansowych.


Zobacz również: Dom Maklerski BDM: Lotos z podwyższoną rekomendacją oraz ceną docelową na poziomie 93,70 zł

Decora powinna podtrzymać politykę wypłaty solidnej dywidendy

Analitycy prognozują, że przychody spółki w 2019 roku wyniosą 307,5 mln zł, a w 2020 roku wzrosną do 330,7 mln zł. Z kolei EBITDA ma wynieść w tych latach 37,8 mln zł i 38 mln zł.

Oczekujemy w II kw. 2019 roku mocnych wyników, w tym solidnej EBITDA, natomiast słabszych na poziomie wyniku netto, głównie ze względu na wyższą efektywną stopę podatkową. Spodziewamy się poprawy wyników finansowych spółki w 2019 roku w porównaniu do 2018 za sprawą wyższej sprzedaży bardziej zaawansowanych produktów, która skutkuje wzrostem rentowności, oraz silnego popytu na materiały budowlane w regionie. Decora powinna podtrzymać politykę wypłaty solidnej dywidendy – napisano w raporcie.

Zobacz również: WIG20 po 2200 pkt., najniżej od 2 m-cy. Akcje KGHM tracą ponad 2,4%

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here