Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów do wykończenia i dekoracji wnętrz produkowanych z tworzyw sztucznych.

Te artykuły również Cię zainteresują
decora

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

W trakcie poniedziałkowej, mocno świątecznej sesji pozytywnie na tle rynku wyróżniła się spółka Decora, która wzrosła o prawie 6%. Spółka należy do „gorących” od początku trwającego roku, kiedy zaczął się bardzo dynamiczny wzrost. Poniedziałkowy sukces popytu sprawia, że kurs znajduje się na maksimum trendu wzrostowego. Na wykresie tygodniowy widać, że już wcześniej pokonana została kilkuletnia lina trendu spadkowego. Cena powinna więc nadal rosnąć, a kolejny opór znajduje się w rejonie 14 zł i to jest najbliższy cel kupujących. O potencjalnych szansach na wzrosty pisaliśmy dokładnie rok temu.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Grupa Kapitałowa Redan jest jednym z wiodących podmiotów działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej na detalicznym rynku odzieżowym.

redan

Trwa dominacja popytu na akcjach spółki Redan, która w poniedziałek zyskała kolejne 6,5%. Pod względem technicznym wybity został opór w rejonie 2,60 zł, a trend wzrostowy osiągnął nowe maksimum. Także wolumen zachowuje się w dość książkowy sposób, malejąc w trakcie korekty. Już wcześniej wybita została linia trendu spadkowego i obecnie wydaje się, że kurs powinien zmierzać przynajmniej do okolic 3 zł. O szansach na wzrosty piszemy od 8 marca.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/CAD – po mocnych wzrostach
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: Neuca – 4 maja 2016
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here