Naga MarketsSpółka zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów do wykończenia i dekoracji wnętrz produkowanych z tworzyw sztucznych.

decora mn

Wykres miesięczny pokazuje, że cena znajduje się w długoterminowej strefie wsparcia. Są to poziomy bliskie najniższym w historii notowań spółki. Od kilku miesięcy kurs przestał spadać i można wyznaczyć obszar konsolidacji mniej więcej między 5 a 7 zł. Wybicie z trendu bocznego powinno wskazać dalszy kierunek.

decora d1

Patrząc na wykres dzienny widać dokładnie obszar konsolidacji, którego kluczowym poziomem jest okolica 7 zł. Ostatnio cena wzrasta dość dynamicznie, choć nie towarzysza temu wyższe obroty. Jeżeli atak na 7 zł powiedzie się i poziom ten zostanie wybity, droga do kolejnego oporu zostanie otwarta. Tym kolejnym poziomem jest często testowany obszar okolic 8,50 zł. Walka toczy się więc o około 20% potencjalnych wzrostów.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here