Naga Marketsdecent logoZespół projektu DECENT podsumowuje na  swoim blogu ostatnie miesiące pracy, w czasie których “poczynił ogromne postępy”.


DECENT to zdecentralizowana platforma wymiany treści. Jest dedykowana wszelkiej maści twórcom – muzykom, pisarzom czy autorom innych treści. Zapewnia pełną transparentność pod wieloma względami. Jej autorzy postanowili podsumować ostatni okres wypełniony pracą nad projektem.

Nowa www

W czerwcu w końcu udało nam się zmienić stronę internetową, na którą wszyscy czekali” – rozpoczynają wyliczankę zmian twórcy. Strona ma teraz uproszczony interfejs użytkownika, przejrzyste menu, z którego można przejść do najnowszych informacji o naszych wydarzeniach, wiadomościach i wszystkich naszych blogach i komunikatach prasowych.” Oprócz tego “możesz dowiedzieć się więcej o naszym niesamowitym blockchaininie, DCore, poznać naszą społeczność, zobaczyć bieżące projekty na naszej roadmap. (…) Wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć” – zachęcają.

Więcej demokracji i nowy portfel

Dzięki algorytmowi Delegated Proof of Stake (DPoS) społeczność projektu ma teraz możliwość głosowania na górników DECENT. Może z tego korzystać “każdy, kto posiada token(y) DCT.” Co to daje? Nasi górnicy zostali zachęceni do dzielenia się informacjami o sobie w swoich profilach, dzięki czemu nasi użytkownicy lepiej rozumieją, kto wykonuje pracę” – podsumowuje zespół.

“Narzędzie do głosowania jest wypełnione wieloma niesamowitymi funkcjami. Na przykład jedno z nich obejmuje głosowanie na liczbę aktywnych górników, co wpływa na sposób skalowania całego systemu głosowania. Od drugiego do ostatniego dnia sierpnia wydaliśmy prosty samouczek, pokazujący naszym posiadaczom DCT, jak łatwo jest wywrzeć demokratyczny i pozytywny wpływ na DCore. Dodatkowo stworzyliśmy film informacyjny wyjaśniający wszystkie procesy związane z naszym nowym narzędziem do głosowania” – puentują ten segment zmian.

Idźmy dalej w zmiany. “Kolejnym ważnym krokiem dla naszego zespołu technicznego w tym kwartale było uruchomienie naszego portfela internetowego. Portfel, oczywiście, działa na DCore, co oznacza, że ​​jest w stanie obsłużyć transakcje o prędkości 2000+ TPS. Nasz portfel nie tylko pozwala przechowywać natywne tokeny DCT, ale także niestandardowe tokeny, które są znane w naszej społeczności DECENT jako UIAs.

Niezbędnik dla dewelopera

Ostatnim ważnym wydarzeniem tego kwartału było uruchomienie pakietu SDK DCore.  Pakiet “zasadniczo działa jako przybornik dla każdego dewelopera, który rozpoczyna budowanie swojego wymarzonego projektu na DCore. SDK jest dostępny w GitHub, gdzie zapewniamy wsparcie dla Androida, Java i Java backend, a także ilustracje wielu przykładów implementacji.”

Za pomocą tego SDK można m.in. łatwo utworzyć nowe konto, sprawdzić saldo konta, dokonać przelewy tokenów, wyszukać górników DECENT według ich identyfikatorów i zagłosować na nich.

Pakiet SDK można dostosować do urządzeń z Androidem. “Pracujemy także nad wersjami OS X i iOS, które będą dostępne w niedalekiej przyszłości” – przyznają twórcy.

“Naszym celem jest umożliwienie programistom na wszystkich platformach łatwego i przyjaznego dla użytkownika sposobu na rozpoczęcie korzystania z DCore. Pozostałe dwa kamienie milowe są oparte na istniejących produktach. W tym kwartale ponownie uruchomimy nową witrynę internetową, dzięki ulepszonemu projektowaniu i wykorzystaniu aplikacji. Portfel Androida będzie także naszym ostatnim kamieniem milowym w czwartym kwartale, który zapewni większą elastyczność w korzystaniu z portfela na urządzeniach mobilnych” – podsumowują.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here