Naga MarketsDebiut Games Box na NewConnect planowany na 2022 rok. Tomasz Supeł, Prezes Zarządu Games BoxGames Box to producent i wydawca gier z grupy PlayWay planujący debiut na rynku NewConnect w 2022 roku. Spółka produkuje obecnie dwa główne tytuły: Repo Man oraz Riot Control Simulator. O planach spółki rozmawialiśmy z Tomaszem Supłem, Prezesem Zarządu Games Box.Jedną z opracowywanych obecnie przez Games Box gier jest Repo Man. Spytaliśmy prezesa Games Box o etap jej produkcji i możliwą datę premiery:

Mamy bardzo dynamiczne prace dwóch zespołów (…). Jeden kończy pracę nad mapą gry, drugi przygotowuje misje. Chcemy jeszcze do końca roku, może nam się uda, przygotować demo. Natomiast pełną wersję gry zakładamy, że uda się wytworzyć do połowy przyszłego roku. Zależy to od tego ile będzie ewentualnych poprawek i jakie będzie okienko wydawnicze. Ciężko jeszcze wyrokować w jakim okresie byłaby premiera tej gry. Przyszły rok jest jak najbardziej aktualny. – stwierdził Tomasz Supeł.

Prezes Games Box opowiedział także o postępie prac na Riot Control Simulator.

Jeśli chodzi o drugą grę, to po pokazaniu jej na Steam bardzo dynamicznie budowała i buduje ona swoją wishlistę, jak pamiętam, w 3 dni ponad 4000 tys. ludzi zapisało się na nią. W tym momencie pracujemy nad czwartym milestone’m, trzy etapy gry zostały już oddane. Również przewidujemy demo, które będziemy prezentować w I kw. 2022 r. – dodał Tomasz Supeł, prezes Games Box.

Zobacz również: Kurs euro do jena (EUR/JPY) okiem analityków technicznych DBS i Commerzbank

Więcej na temat spółki Games Box, m.in. o planowanym debiucie na NewConnect oraz ostatniej emisji akcji, w rozmowie na antenie Comparic24.tv, do której odnośnik znajduje się u góry tego artykułu.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda pgnig | pkp cargo akcje | giełda livechat | giełda orlen | camparic | ciech akcje prognozy |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here