TMS


Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Spółka pokonała niedawno poziomy szczytów z 2016 i 2017 roku, wychodząc na nowe maksima trendu wzrostowego. Pomogły w tym wyniki za ubiegły rok, które przyniosły bardzo pozytywne zaskoczenie. Zysk netto wzrósł aż o 93%. Przychody podskoczyły o 17% w całym roku, a w samym tylko czwartym kwartale o 38%. Nie powinno więc dziwić zachowanie rynku, który wycenia spółkę na coraz wyższych poziomach. Patrząc na wykres w skali miesięcznej, widać że główny opór znajduje się w rejonie 135 zł. Sądząc po dynamicznym wybiciu, podpartym fundamentami, wydaje się, że w długim okresie czasu kurs będzie zmierzał na tak wysokie poziomy, choć oczywiście po drodze pojawią się korekty. O spółce pisaliśmy ostatnio 28 lutego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąInvest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here