Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych.

Spółka odnotowała podczas wczorajszej sesji 3,3% wzrostu i była to trzecia udana sesja z rzędu. Obroty tego dnia były najwyższe od połowy marca. Na wykresie widać trend wzrostowy jaki ma miejsce od połowy 2015 roku. W tym czasie doskonale respektowana jest linia trendu. Ostatnie spadki wyhamowały przy tej linii, dość długo jednak popyt nie był w stanie doprowadzić do mocniejszego odbicia. Obecnie cena wychodzi ponad poziom poprzedniego wierzchołka, a impet wzrostów sugeruje dalszy ruch w stronę ostatniego maksimum trendu. Wydaje się więc, że mamy otwartą przestrzeń do okolic 111-112 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Działalność spółki obejmuje wydawanie gazet, czasopism, reklamę zewnętrzną, przedsięwzięcia internetowe i radiowe, a także sprzedaż wyjątkowych kolekcji książek wraz z muzyką i filmami.

Spółka zyskała podczas środowej sesji niemal 4% przy najwyższych obrotach od ponad 2 miesięcy. Spółka porusza się w dynamicznym trendzie wzrostowym od końca września ubiegłego roku. Ostatnio doszło do korekty, która jednak ma miejsce przy malejącym i bardzo niskim wolumenie. W jej trakcie ukształtowało się wsparcie w rejonie 14 zł. Obecne dynamiczne odbicie sugeruje dalsze wzrosty w kierunku dotychczasowego maksimum trendu w okolicy 17 zł. Spółka w połowie marca otrzymała mocną rekomendację, celującą w 19,42 zł.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułProsty przepis na skuteczne wychodzenie z transakcji – Nial Fuller
Następny artykułGBP/USD – blisko końca korekty, opcja CALL
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here