Naga Markets

Debata z udziałem ekspertów  w ramach kampanii Zanim Ciebie ZabraknieJak przygotować się do odejścia najbliższych? Jak rozmawiać z dziećmi o śmierci? To trudne pytania, na które będą odpowiadać eksperci podczas debaty online 22 listopada o godz. 19:00. Debatę poprowadzi Ewa Drzyzga.

 

W rozmowie wezmą udział:

  • Agata Kozyr – prezes Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne,
  • Teresa Jadczak-Szumiło – psycholog, dr nauk społecznych, prezes Polskiego Instytutu Traumy.
  • Magdalena Szyszkowska – socjolog, wiceprezes Polskiego Instytutu Traumy.
  • Karina Grygierek – pomysłodawca kampanii Zanim Ciebie Zabraknie, prezes PR Inspiration
  • Aleksandra Raczyńska – koordynator wolontariatu młodzieżowego w Fundacji Lęborskie Hospicjum Stacjonarne, współtwórczyni bajek.

Prowadząca panel będzie pytać, czym tak naprawdę jest dla nas choroba i śmierć bliskiej osoby. Czy w naszej kulturze w ogóle potrafimy rozmawiać o śmierci i czy najmłodsi powinni towarzyszyć bliskim w ostatnich chwilach życia? W kolejnej części panelu będzie można posłuchać o wyzwaniach przy organizacji kampanii społecznej o tak trudnym temacie, odbiorze społeczeństwa, wolontariacie akcyjnym i zaangażowaniu młodych ludzi, a także o terapeutycznej roli bajek napisanych właśnie w duchu kampanii.

Debata odbędzie się 22 listopada (wtorek) 2022 r. o godz. 19:00 na platformie online pod linkiem: http://bit.ly/3V98Jjn. Podczas debaty będzie można zadawać pytania. Nikt nie zostanie bez odpowiedzi.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

Poprzedni artykułGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 18 listopada 2022 r.
Następny artykułBlok po 22 – 18 listopada 2022: EUR/USD, S&P500
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here