Naga Markets

DDS w ATS, czyli Road Studio zapowiada listę popremierowych dodatków do Alaskan Truck Simulator5 sierpnia 2022 – Road Studio, spółka notowana na NewConnect, ujawnia wstępne plany na wsparcie swojej flagowej gry, Alaskan Truck Simulator. Plany zakładają co najmniej pięć dodatków w okresie 18 miesięcy po premierze gry, z których jeden uwzględnia crossover z innym hitem wydawcy Movie Games: Drug Dealer Simulator.

Road Studio zapowiada dodatki do Alaskan Truck Simulator

Alaskan Truck Simulator, zapowiedziany na 7 grudnia 2022 roku, to największa produkcja Road Studio. Po premierze gry: pojawią się co najmniej trzy płatne i dwa darmowe dodatki  • Darmowe rozszerzenie obszaru mapy Alaski
  • Dodatkowe mechaniki poboczne
  • Pakiet nowych pojazdów z dodatkowymi elementami do customizacji ciężarowek
  • ATSxDDS – to duże, płatne rozszerzenie ma starczyć na co najmniej kilka godzin rozrwyki. W trakcie gry wcielimy się w przemytnika, który w swojej ciężarówce będzie przewoził nielegalne towary. Podczas gry możemy się spodziewać takich zadań, jak ukrywanie nielegalnego towaru w ciężarówce, unikanie blokad drogowych ustawianych przez policję, czeka nas losowe przeszukiwanie ciężarówki, oraz planowanie jazdy bocznymi drogami, w celu uniknięcia niepożądanej uwagi. Wraz z postępem rozgrywki wzrasta reputacja gracza, dzięki czemu przemycane przesyłki będą coraz bardziej wartościowe i coraz trudniejsze do ukrycia.
  • Ice Roads – płatny dodatek skupi się na odwzorowaniu trudnych warunków lodowych szlaków i tras po zamarzniętych jeziorach Kanady.

Zgodnie ze strategią spółki nowe gry z uniwersum truckerskiego zostaną zaprezentowane dopiero po premierze gry. W tym momemcie ROAD Studio skupia się na rozwoju swojego flagowego produktu i budowania jego przyszłego potencjału, zapoczątkowanego opublikowaniem dema gry.

Demo ATS zostało pobrane 127,545 razy w ciągu miesiąca od jego publikacji. Odbiór graczy był jednoznacznie pozytywny – wskazywane takie cechy, jak: możliwość interakcji z otwartym światem, atmosfera i dobrze odwzorowane zmienne warunki pogodowe. Średni czas grania w demo wynosi 27 minut. Demo ATS było jednym z najbardziej ogrywanych i “wishlistowanych” produkcji podczas poprzedniego Steam Next Fest.

“Premiera Alaskan Truck Simulator, to dla nas dopiero początek drogi” – mówi Maciej Nowak – CEO Road Studio. “Zamierzamy dostarczać graczom regularnie nowe rozszerzenia zwiększające możliwości i atrakacyjność naszej produkcji. Planujemy zarówno darmowe dodatki z nowymi mechanikami i pojazdami, jak również duże, wprowadzające zupełnie nowe typy rozgrywki. Dzięki temu Alaskan Truck Simulator będzie naszym long-sellerem na stałe goszczącym na ekranach komputerów graczy na całym świecie.”

“Nasze wstępne plany obejmują pierwsze 18 miesięcy po premierze i oczywiście mogą ulec zmianom,” mówi Tomasz Węgliński – Head of Production w Road Studio. “Chcemy jednak tym samym pokazać nasze zaangażowanie w tytuł i podkreślić potencjał tworzonej przez nas marki.”

– “Tematyczny dodatek DDSxATS to również pokazanie siły rodziny Movie Games i synergii pomiędzy jej produkcjami” – mówi Mateusz Wcześniak – CEO Movie Games. “Premiera dodatku to też część kampani reklamowej zarówno naszego hitu DDS, jak i jego aktualnie produkowanej kontynuacji – DDS2, do której też planowany jest tematyczny dodatek na bazie kultowego serialu Narcos” – dodaje

Premiera Alaskan Truck Simulator przewidziana jest na 7 grudnia 2022 roku na platformie Steam.

NED

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cdr notowania | aktualny kurs korony czeskiej | notowania s&p 500 | kurs rubla prognozy | pgnig notowania akcji | giełda mbank | cd projekt giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here