Naga MarketsDouble Bollinger Bands jest pół mechaniczną strategią opartą o wstęgi Bollingera. Pełen opis systemu znajduje się w oddzielnym artykule. Zapraszam również do wątku na forum i wymiany opinii na temat rynku. Wyniki strategii można na bieżąco śledzić na moim profilu eToro


Wtorek, 28 listopada daje nam okazję do sprzedaży pary NZDUSD na wykresie której dostrzegamy wyraźne dywergencje. Powrócimy również do AUDUSD, które niestety nie pozwoliło zarobić.

Te artykuły również Cię zainteresują
NZDUSD

Para koryguje ostatni impuls pozostając w szerokim kanale, o lekkim nachyleniu spadkowym:

Ciekawa sytuacja techniczna wspierana jest przez sygnały płynące z Double Bollinger Bands. Na wykresie dziennym dostrzegamy ukrytą dywergencję pomiędzy wykresem NZDUSD, a RSI(9):

Wykres godzinowy z kolei ujawnia kolejną, klasyczną dywergencję umiejscowioną we wstędze DBB:

AUDUSD

Setup opisany został w czwartek, 23 listopada i początkowo pozwalał zarabiać. Zdecydowałem się na przetrzymanie pozycji przez weekend, co w przypadku idealnego zamknięcia pozycji pozwoliłoby na zaksięgowanie 30 pips zysku. Mój poziom docelowy znajdował się jednak sporo niżej przez co poniedziałkowe wzrosty zamknęły shorty na zleceniach zabezpieczających:


Wszystkie setupy i moje aktualne przemyślenia dotyczące strategii DBB zamieszczam w oddzielnym wątku na forum Comparic. Zapraszam również do śledzenia moich zagrań na bieżąco poprzez subskrypcję mojego profilu na eToro. Aby być informowanym na temat moich zagrań wystarczy darmowy rachunek demo. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here