Naga Markets
W dniu wczorajszym otwierałem dwie pozycje krótkie, obie na GBP/USD z czego pierwsza zakończyła się zyskiem, a druga stratą. Do drugiej udało mi się zmontować nawet na szybko wideo (na szybko, więc trochę chaotycznie).

Przetestuj strategię daytradingową u renomowanego brokera FxPro!

Na forum pisałem przy okazji tych pozycji o pewnych trudnościach z oceną statystyczną systemu przy przyjętym w strategii zarządzaniu kapitałem i sztywnym ustawieniu zlecenia TP na poziomie 2R (2 x ryzyko), natomiast tak jak zakładałem na początku spekulacji – trzymam się zasad przez co najmniej 50 transakcji, a później będę wprowadzał ewentualne zmiany.

Wracając do dzisiejszych wykresów, najlepiej pod kątem strategii sytuacja wygląda na dwóch parach walutowych, a mianowicie USDJPY oraz USDCAD, przynajmniej jeśli chodzi o wyznaczenie sensownych wsparć / oporów. Jeśli na poziomach zaznaczonych na wykresach pojawi się jeden z setupów, będę wchodził na rynek. Oczywiście biorę też pod uwagę powrót do średnich ruchomych (MA 100/200). Poniżej wykresy wspomnianych instrumentów:

0704-USDCAD0704-USDJPY


Więcej informacji na temat strategii daytradingowej znajdziesz w poniższym artykule:

Daytrading: nowy cykl analiz i zagrań na Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli chodzi o same transakcje to może być trudne, bo jak to w daytradingu bywa, akcja rozgrywa się dosyć szybko. Piszę natomiast “prawie” w czasie rzeczywistym na forum, gdzie można kliknąć “obserwuj temat” i przychodzi powiadomienie mailowe jeśli pojawi się nowy post ?

  2. Witam, czy jest możliwość wprowadzenia powiadomień o zawieranych transakcjach(np. w przeglądarce), aby była możliwość w czasie rzeczywistym analizowania lub wchodzenia na rynek razem z Panem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here