Naga Markets
Od początku prowadzenia rachunku i spekulacji strategią daytradingową udało się osiągnąć nieco ponad 16% początkowej wartości rachunku. W ubiegłym tygodniu zająłem 3 pozycje z czego tylko ostatnia na USD/JPY zakończyła się stop lossem o czym pisałem w dzienniku na forum.

Przetestuj strategię daytradingową u renomowanego brokera FxPro!

Dziś z kolei pod obserwacją mam 4 pary walutowe (przynajmniej na tę chwilę) gdzie NZD/USD jest tylko warunkowo, gdyż jak na razie ułożenie średnich nie jest takie jak być powinno. Jeśli pojawi się jeden z setupów (1-2-3, 2B / FBO lub flaga) to będę zajmował pozycję zgodnie z trendem.

0404-DAYTRADING


Więcej informacji na temat strategii daytradingowej znajdziesz w poniższym artykule:

Daytrading: nowy cykl analiz i zagrań na Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY – blisko kluczowego poziomu
Następny artykułGBP/JPY – na lokalnym wsparciu
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here