Naga MarketsWczorajszy scenariusz na NZD/USD się nie sprawdził i zlecenie zostało przeze mnie usunięte. Pojawiła się jednak nowa pozycja na złocie, o której pisałem na forum i ta zakończyła się zaksięgowaniem zysku.

Przetestuj strategię daytradingową u renomowanego brokera FxPro!Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to w zasadzie kilka minut temu ustawiłem zlecenie sell stop na USD/CAD, które jest już aktywne. Na oporze, który widoczny jest na poniższym wykresie pojawiła się formacja 1-2-3 i jeden pips pod dołkiem znalazło się moje zlecenie. Stop loss został ustawiony 1 pips + spread nad ostatnim szczytem, a jego zakres to 13 pipsów w związku z czym zlecenie take profit jest na 26 pipsach. Poniżej wykres:

0330-USDCAD

Jako ciekawostkę (nie zdążyłem zająć pozycji) mogę jeszcze podać formację 1-2-3 na parze AUD/USD, po której zlecenie aktywowałoby się chwilę po godzinie 7:00 i już zostałoby zamknięte z zyskiem:

0330-AUDUSD


Więcej informacji na temat strategii daytradingowej znajdziesz w poniższym artykule:

Daytrading: nowy cykl analiz i zagrań na Comparic.plJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here