Naga Markets
Na głównej parze walutowej chwilę przed godziną 9:00 doszło do osunięcia, co sprawiło, że proste średnie ruchome 100/200 nachylają się w kierunku południowym. Wspomniane spadki zostały już skorygowane w 50% i tam też pojawiła się formacja 1-2-3.

Przetestuj strategię daytradingową u renomowanego brokera FxPro!

W związku z tym ustawiłem zlecenie sell stop 1 pips poniżej środkowego ekstremum formacji, natomiast zlecenie zabezpieczające znalazło się 1 pips + spread nad wyższym szczytem setupu. Take Profit standardowo w odległości 2 x większej niż ryzyko (+ prowizja).

Gdyby jednak korekta jeszcze się nie zakończyła i zanegowana została formacja na podstawie, której zamierzam wejść w pozycję – usunę zlecenie sell stop.

Wracając jeszcze krótko do wczorajszego dnia, otwarte zostały dwie pozycje na EUR/JPY oraz na NZD/USD. Niestety obie zakończyły się stratą. Więcej o wejściach w pozycję na forum Comparic.pl.

0504-EURUSD-daytrading


Więcej informacji na temat strategii daytradingowej znajdziesz w poniższym artykule:

Daytrading: nowy cykl analiz i zagrań na Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł10 mln USD za “uprzejmie donoszę”!
Następny artykułRopa brent najtaniej od miesiąca
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here