Naga Markets
Wczoraj została otwarta jedna pozycja długa na złocie o czym pisałem na forum, która zakończyła się stratą. Została ona jednak otwarta błędnie, natomiast więcej o tym co to za błąd opisałem we wspomnianym wątku na forum.

Przetestuj strategię daytradingową u renomowanego brokera FxPro!

Wracając do dzisiejszego dnia, dosłownie przed chwilą otworzyłem shorta na GBP/USD na podstawie formacji 2B / FBO. Chwilę po godzinie siódmej doszło do znacznego spadku i przełamane zostało wsparcie, które było wcześniej dwukrotnie testowane. Stało się ono oporem i cena respektowała je przy pierwszym teście. Podczas drugiego podejścia doszło do fałszywego wybicia świecą długim knotem, co było sygnałem do zajęcia pozycji.

Czekam na dalszy rozwój sytuacji i obserwuje także pozostałe instrumenty.

0604-GBPUSD


Więcej informacji na temat strategii daytradingowej znajdziesz w poniższym artykule:

Daytrading: nowy cykl analiz i zagrań na Comparic.pltokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułLagarde (MFW): Ujemne stopy sprzyjają gospodarce
Następny artykułWeź udział w spotkaniach Klubu Aktywnego Inwestora
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here