Naga MarketsMaksymilian Bączkowski Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski zaprasza na webinar w najbliższy czwartek

Dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej, spekulanci mogą zarabiać na niewielkich zmianach cen. W ten sposób rozwinął się handel jednosesyjny (tzw. daytrading). Idea tego typu podejścia polega na zajmowaniu pozycji, które zostaną zamknięte nie później niż do końca dnia/sesji. Tajniki daytradingu już 8 sierpnia o 20:00 podczas webinaru zdradzi Maksymilian Bączkowski!


Daytrading – czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Czym jest właściwie Daytrading,
  • Jakie błędy najczęściej popełniają inwestorzy jednosesyjni
  • Jak sobie z nimi radzić,
  • Jak zbudować swoją przewagę na rynku i wyciągać poprawne wnioski z niepowodzeń

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Dzięki handlowi jednosesyjnemu, trader nie wystawia się na ryzyko wystąpienia luki cenowej pomiędzy sesjami oraz naliczenia ujemnego swa’u. Pozycje w strategii daytradingowej otwierane są z myślą o najbliższych minutach, maksymalnie godzinach.

Spekulacja daytradingowa jest niezwykle kusząca ze względu na natychmiastową gratyfikację, natomiast dynamika rynków finansowych sprawia, że jest ciężka do opanowania. Wymaga od spekulanta całościowego zaangażowania i pełnego skupienia. Chłodne spojrzenie na trading, chęć ciągłego rozwoju oraz świadomość swoich mocnych i słabych stron, pomaga w osiągnięciu sukcesu w spekulacji.

O prowadzącym – Maksymilian Bączkowski

Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Szczecińskiego Klubu Inwestora „Trading Club Szczecin” oraz prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynku Forex. Twórca autorskiej strategii “PSV” – podejścia do inwestycji krótkoterminowych.

Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here