Naga Markets

Inwestycja w wiedzę wypłaca najlepsze odsetki – zgodnie z mottem Benjamina Franklina TMS Brokers zaprasza na szkolenie z inwestowania krótkoterminowego. Day trading to strategia inwestycyjna, polegająca na otwieraniu i zamykaniu pozycji tego samego dnia.

Eksperci uprawiający ten styl na co dzień radzą, by pozycje otwierać powoli, ale zamykać je szybko i zdecydowanie. Taka strategia pozwala uzyskać zazwyczaj niewielkie, ale szybkie zyski, przy proporcjonalnie niższych kwotach zaangażowanych środków, jakie trader może stracić, decydując się na ryzyko.ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Dlatego day trading jest jednym z najpopularniejszych stylów inwestycyjnych. Pozwala nie tylko na szybkie pomnażanie kapitału – dostarcza też większych emocji niż inwestycje średnio- lub długoterminowe. Dynamicznie pojawiające się dane makroekonomiczne na rynku sprawiają, że inwestorzy szukają profesjonalnego wsparcia. Dlatego eksperci TMS Brokers przeprowadzą otwarte, bezpłatne szkolenie online, podczas którego omówią bieżącą sytuację na rynkach, z wykorzystaniem wykresów notowań najbardziej interesujących instrumentów.

Day trading – szkolenie

W trakcie webinaru ekspert rynku OTC Łukasz Zembik i aktywnie inwestujący doradca klienta w TMS Brokers Michał Miazga odpowiedzą na pytanie czy cena wybranych instrumentów będzie rosła, czy też spadała w kolejnych godzinach. Przedstawią kluczowe miejsca na wykresach z założeniem, że historia lubi się powtarzać, a także opowiedzą jaki jest fundament skutecznej analizy i spekulacji opartej na instrumentach z dźwignią finansową.

Dzięki takiemu szkoleniu online poznasz sprawdzone techniki inwestycyjne, zalety i wady tego stylu oraz dowiesz się, dlaczego inwestowanie w obrębie jednej sesji jest bardziej korzystne na pewnych grupach instrumentów, a także jak je dobierać. Ponadto usłyszysz jak handlować na różnych interwałach czasowych i na co warto uważać.

Eksperci TMS Brokers dadzą też praktyczne wskazówki jak radzić sobie z emocjami, stresem, niepewnością i pułapkami tzw. overtradingu.

Podczas najbliższego szkolenia 27 sierpnia o 18:00 eksperci TMS Brokers przedstawią też kwestie związane z zarządzaniem ryzykiem. Zapisz się za darmo i popraw swój trading!

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here