Naga MarketsDay trading jest strategią inwestowania, polegającą na otwieraniu i zamykaniu pozycji tego samego dnia. Inwestowanie krótkoterminowe to styl, który daje szansę na szybki zysk, dzięki czemu może być szczególnie atrakcyjny dla niecierpliwych traderów.

– Pozycje otwierajmy powoli, natomiast zamykajmy je szybko i zdecydowanie – radzi profesjonalny trader i autor książki „Day trading” Joe Ross. Day trading to jeden z najpopularniejszych stylów inwestycyjnych. Kombinacja tradingu i dużych emocji to mieszanka o wyższym ryzyku wybuchowości, dlatego trzeba zdobywać doświadczenie i umiejętność chłodnej kalkulacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dynamicznie pojawiające się dane makroekonomiczne w trakcie bezprecedensowo wysokiej zmienność na rynku sprawiają, że inwestorzy szukają profesjonalnego wsparcia. Dlatego eksperci TMS Brokers przeprowadzą otwarte, bezpłatne szkolenie online, podczas którego omówią bieżącą sytuację na wykresach z perspektywy day tradingu.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINAR!

Day trading – szkolenie

W trakcie webinaru odpowiedzą na pytanie czy cena wybranych instrumentów będzie rosła, czy też spadała w kolejnych godzinach. Przedstawią kluczowe miejsca na wykresach z założeniem, że historia lubi się powtarzać, a także opowiedzą jaki jest fundament skutecznej analizy i spekulacji opartej na instrumentach z dźwignią finansową.

Dzięki takiemu szkoleniu online poznasz sprawdzone techniki inwestycyjne, zalety i wady tego stylu oraz dowiesz się, dlaczego inwestowanie w obrębie jednej sesji jest tak popularne. Ponadto usłyszysz jak zacząć zarabiać dzięki inwestowaniu w stylu day trading, jak radzić sobie z emocjami podczas tradingu krótkoterminowego oraz na co warto uważać.

Eksperci TMS Brokers dadzą też praktyczne wskazówki jak uniknąć pułapki „overtradingu”, która skutkuje ciągłym przesiadywaniem przed wykresami w poszukiwaniu okazji do zawarcia transakcji.

Na najbliższym szkoleniu 28 kwietnia o 18:00 eksperci TMS Brokers przedstawią też kwestie związane z organizacją handlu oraz zarządzania ryzykiem przy bezprecedensowej zmienności. Zapisz się za darmo i popraw swój trading!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here