Naga MarketsOd niemal roku niemiecki indeks DAX30 znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym, który znacznie przyspieszył w grudniu 2016-go roku kiedy to doszło do przełamania kluczowego oporu na poziomie 10800. Wzrosty po zaprowadziły cenę do obecnych maksimów w okolicy 11892.

Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym, korekta spadkowa od szczytu doprowadziła do przełamania przyspieszonej linii trendu, prowadzonej od dołka z grudnia 2016. W wyniku tego wybicia pod linią trendu uformował się wczoraj drugi niższy dołek, co wskazuje na krótkoterminową tendencję spadkową.

Obecnie spodziewane są dalsze osunięcia w kierunku wsparcia przy 11420, które zbiega się z linią trendu rozciągającą się od dołka z listopada ubiegłego roku.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here