Naga MarketsDAX30 to jeden z najbardziej znanych indeksów giełdowych na świecie. W środowisku inwestorów jest on szczególnie popularny wśród traderów, którzy cenią ten walor inwestycyjny przede wszystkim za relatywnie dużą zmienność oraz charakterystykę ruchów.


Obok wspomnianego indeksu kolejnymi walorami, które wyróżniają się dużą zmiennością oraz są znane niemal przez wszystkich traderów to pary walutowe z EURUSD na czele. Główna para walutowa przyciąga inwestorów przede wszystkim niskimi kosztami transakcyjnymi oraz wysoką zmiennością.

DAX30 z perspektywy interwału D1

Warto wiedzieć, że pomimo pozornego podobieństwa wyróżnione instrumenty mają pewne charakterystyczne cechy, które determinują handel w oparciu o nich. Poznanie pewnych prawideł z pewnością pozwoli na bardziej skuteczny handel i poprawi naszą skuteczność w codziennym handlu. Podczas webinaru szczególny nacisk zostanie położony na zachowanie podczas poszczególnych godzin handlu.

EURUSD i potencjalne punkty wejścia

Portal Comparic.pl razem z Brokerem BDSwiss mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar, w trakcie którego poznasz od podstaw różnice w handlu pomiędzy DAX30 a walutami. Będzie to już piąty z cyklu webinarów organizowanych pod nazwą “Porozmawiajmy o rynkach”.

Najbliższe spotkanie już 12 lipca!

12 lipca – czwartek – o godz. 20:30 Damian Nowiszewski przedstawi podstawowe różnice w handlu pomiędzy indeksem DAX30 a walutami. W trakcie tego spotkania dowiesz się także dlaczego należy stosować różne podejścia do walut i indeksów oraz poznasz kilka proponowanych strategii inwestycyjnych dopasowanych do danego waloru.

Agenda spotania

• Wstęp
• DAX30 – charakterystyka indeksu
• Pary walutowe – czy wiesz już wszystko na ich temat?
• Dlaczego należy stosować różne podejścia do walut i indeksów
• Propozycja strategii inwestycyjnych dopasowanych do danego waloru

Zapisz mnie na to szkolenietokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here