Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoPo dwukrotnym odbiciu od poziomu 10090-95 punktów i związanej z tym faktem realizacji formacji podwójnego szczytu, której minimalny zasięg już został osiągnięty, powoli zmierzamy ku ważnemu wsparciu znajdującemu się w okolicach 9500 punktów. Należy również zauważyć iż przebiega w tym rejonie poziom 61,8% Fibonacciego zniesienia fali wzrostowej zapoczątkowanej w połowie zeszłego miesiąca.

????????????????????????????????????????????

Konfluencja obu tych czynników sprawia, iż bardzo prawdopodobne jest, przynajmniej w krótkim horyzoncie czasowym miejsce będzie miało powstrzymanie skali przeceny. Powrotu do kontynuacji wzrostów moglibyśmy oczekiwać po wybiciu przez popyt i trwałe utrzymanie się nad poziomami 9715-9730. W przypadku gdy najbliższe wsparcie okaże się za słabą przeszkodą dla niedźwiedzi kolejnymi poziomami obrony są rejony 9365-9385.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/NZD – kolejny raz na 20-letnim wsparciu
Następny artykułDAX – chwilowe spadki
Analityk rynku towarowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego (nr licencji 2676). Absolwent Politechniki Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Z rynkami finansowymi związany od 2005 roku. Aktywny inwestor. Zwolennik analizy technicznej. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych, prowadzeniem szkoleń oraz wsparciem klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here