Naga MarketsNa nudę nie mogą narzekać inwestorzy handlujący na indeksie naszych zachodnich sąsiadów. Duża zmienność z jaką mamy do czynienia praktycznie od paru miesięcy sprawia, że popularność tego indeksu wśród inwestorów stale rośnie. Po dynamicznym ruchu w górę, następuje jeszcze gwałtowniejszy ruch w dół, po czym sytuacja się powtarza.

Obecnie na wykresie możemy dostrzec formowanie się coraz niższych szczytów i coraz wyższych dołków, a zatem zwężenie zakresu ruchu ceny. Taka sytuacja może zwiastować spory ruch, którego kierunek najczęściej jest kontynuacją poprzedniego. Zagrożeniem dla byków mogą być ostatnie informacje na temat Grecji i opuszczenia przez ten kraj strefy Euro. Żółte światełko dla popytu powinno się zapalić z chwilą wybicia dolnego ograniczenia, zaś czerwone dopiero po pokonaniu październikowych dołków.

DAX30 H4 07.01

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here