Naga Marketsmarcin kiepas
Marcin Kiepas, analityk Tickmll

W ciągu niespełna miesiąca niemiecki indeks DAX zyskał ponad 25%. Czy to oznacza, że w najbliższym czasie “byki” mogą być spokojne, gdyż recesja związana z koronawirusem znajduje się już w wycenach indeksów? Krzysztof Kamiński z Comparic24.tv rozmawiał o tym z Marcinem Kiepasem, głównym analitykiem Tickmill.

  • DAX, S&P 500, ale i również WIG20 mają jeszcze miejsce na dalsze wzrosty, twierdzi Kiepas
  • Indeks polskich blue chipów odbija od 12 marca o niemal 23%
  • W ogólnym ujęciu koronawirusowym oraz recesyjnym należy jednak przewidywać jak najgorsze scenariusze

Dwutygodniowe wzrosty Wall Street i giełd w Europie to jedynie korekta

Negatywny scenariusz koronawirusowy nie został jeszcze zrealizowany, a obecne wzrosty na giełdach amerykańskich i europejskich, to jedynie korekta wzrostowa, stwierdza podczas połączenia internetowego ze studiem Comparic24.tv, główny analityk Tickmill, Marcin Kiepas.

Na niemieckim indeksie DAX kluczowym oporem, który może zostać przetestowany (…) są dopiero okolice dopiero powyżej 11 tysięcy punktów, gdzie rysuje się szeroka luka bessy. Od wtorku sytuacja na niemieckim DAX wygląda lepiej niż przyzwoicie, między innymi dzięki wybiciu okrągłego poziomu 10 tysięcy punktów – komentował Kiepas.

Subskrybuj kanał Comparic.pl w serwisie YouTube i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata finansów. Dołącz do naszej społeczności już teraz! Codziennie publikujemy dla Ciebie nagrania z programów ukazujących się na antenie Comparic24.tv, skróty informacyjne, rozmowy z analitykami oraz ciekawe wywiady.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here