Naga MarketsDAX z lekko spadkowymi nastrojami. FW20 przy istotnym oporze 1855Wczorajsza sesja przełamała nieco dwudniowy marazm z poprzednich sesji. Notowania kontraktów wystartowały na plusie z pułapu 1832, a po rozpoczęciu handlu na rynku kasowym, nastroje wyraźnie się poprawiały.

FW20 ustanawia dzienne maksimum. Oczekiwania na odczyt lipcowej inflacji konsumenckiej w USA

Do godz. 12 kurs FW20 zdołał ustanowić dzienne maksimum na 1857, a dalsza część handlu przebiegała pod znakiem lekkiego cofnięcia. Na zakończeniu sesji kurs przyjął poziom 1848 (+1,59%). Wzrostom notowań towarzyszył również wzrost aktywności – wolumen obrotu wzrósł o 80% do 14,3 tys. sztuk. Wczoraj nie było istotnych publikacji ekonomicznych, a nastroje na FW20 naśladowały zachowanie indeksu DAX.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dziś w kalendarium publikacji ekonomicznych pojawi się odczyt inflacji konsumenckiej w USA w lipcu, która według konsensusu ma wzrosnąć do 0,8% r/r. Poranne nastroje na kontraktach na DAX są lekko spadkowe, co w kontekście utrzymywania się FW20 przy istotnym oporze 1855 może dziś bykom przeszkadzać w początkowej fazie sesji.

Kurs kontraktów od czerwca utrzymuje się w wąskiej konsolidacji, a obecnie w jej górnym zakresie. Cała konsolidacja znajduje się przy maksimach odbicia zapoczątkowanego w marcu, co oznacza, że tworzy się płaska korekta, która docelowo zapowiada wybicie kursu do góry. /tk/

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Warto zobaczyć również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here