Naga MarketsDzisiejszy dzień na DAX to ostra zwyżka z rana i silna wyprzedaż koło południa. Obecnie cena odbiła do wczorajszego dna w okolicy 11 490/80. Taki układ wskazuje na potencjał ruchu wzrostowego rzędu 100-150 punktów, jeśli obrona pod 11 500 wytrzyma presję niedźwiedzi. Na korzyść tych ostatnich przemawia fakt, że indeks handlowany jest poniżej średnich z 3 i 5 dni, co sygnalizuje możliwą zmianę sentymentu na niedźwiedzi – średnie właśnie się przecinają – a w najlepszym razie neutralizację siły kupujących.

XM_2307_GER30CashH4

Scenariusz wzrostowy na najbliższe dni wydaje się być ograniczony (np. do 11 700), m.in. przez osłabnięcie byków i rozciągnięty impuls wzrostowy z ostatnich tygodniu. Dodatkowo środek wakacji i zbliżający się koniec miesiąca mogą przynieść realizację zysków na krótkoterminowych kontach. Taki układ sytuacyjny powinien sprowadzić indeks do któregoś z niższych zniesień, przykładowo 11 400 na 38.2% lub 11 225 na zniesieniu Fibonacciego 50%.


logo_xm_2Analiza powstała przy współpracy z brokerem XM. Promocja – załóż konto i otrzymaj 30USD bez depozytu. Broker XM oferuje handel FX, CFD, ropa i złoto. Zobacz również ofertę szkoleń internetowych: Webinariatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here