Naga MarketsRynkowe Bitwy Admirałów to autorski program brokera Admiral Markets, który powstał przy współpracy z Comparic24.tv. Program ten prowadzi dwóch bardzo doświadczonych analityków – Kamil Jaros oraz Jan Kotowski. W ostatnim odcinku gościnnie pojawił się również Maksymilian Bączkowski, a głównym tematem dyskusji był indeks DAX oraz obecne działania krajów OPEC oraz ich wpływ na rynek ropy.


Ropa konsoliduje na wielomiesięcznych maksimach

Co prawda notowania amerykańskiej mieszanki ropy WTI osunęły się z tegorocznych maksimów (66USD/baryłkę) do poziomów niższych o kilka dolarów, to nadal znajdują się na historycznych maksimach, obserwowanych ostatni raz w październiku ubiegłego roku. Dopiero przełamanie 60 USD/baryłkę, gdzie przebiegają maksima z pierwszej połowy marca i minima majowe (oraz 200 EMA) pozwoli mówić o powrocie do wyraźniejszych spadków.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here