Naga MarketsCoraz więcej niemieckich byków ucieka z rynku?
Coraz więcej niemieckich byków ucieka z rynku?

Od pewnego czasu uważnie monitorujemy sytuację na niemieckim DAX-ie. Jest on o krok od wygenerowania bardzo silnego sygnału sprzedaży, co może skutkować gwałtowną przeceną.

Spadki na giełdzie we Frankfurcie trwają już trzeci tydzień. Niesie to przykre konsekwencje dla posiadaczy akcji. Rynek jest bowiem o krok od załamania. Wykres tygodniowy kontraktu na indeks DAX w ostatnim tygodniu przełamał linię trendu wzrostowego łączącą dołki z czerwca 2012 roku i sierpnia br. Została też utworzona formacja głowy z ramionami (RGR) z linią szyi poprowadzona po kursach zamknięcia.

W zasadzie już teraz możemy mówić o pełnej dominacji podaży. Dla bezpieczeństwa warto jednak zaczekać na potwierdzenie tych sygnałów. Będzie nim utworzenie formacji RGR linią szyi łącząca minima z marca i sierpnia br., w zestawieniu z mocnym wybiciem poniżej wspomnianego minimum sprzed dwóch miesięcy.

Jednak gdy już do tego dojdzie to konsekwencją będzie spadek kontraktu na DAX przynajmniej do 7870 pkt. Mając na uwadze, jak długo była tworzona formacja RGR, spadki mogą być bardzo dynamiczne.

Dla niemieckich byków nastały naprawdę ciężkie czasy
Dla niemieckich byków nastały naprawdę ciężkie czasy

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here