Naga MarketsWtorkową sesję na giełdzie we Frankfurcie strona popytowa rozpoczęła od silnego ataku. Jednak dość szybko inwestorzy spuścili z tonu. Niemiecki DAX, która rano wybił się do 9768,8 pkt., szybko cofnął się do 9753,5 pkt. Być może ten nieudany atak kupujących jest jedyną szansą dla giełdowych niedźwiedzi na podjęcie kolejnej próby przejęcia kontroli nad rynkiem.

Doszłoby do tego, gdyby na koniec dnia lub w środę DAX spadł poniżej linii łączącej minima z ostatnich dni na wykresie godzinowym (obecnie 9716 pkt.), która jest też linią szyi potencjalnej formacji głowy z ramionami. Wówczas należałoby się liczyć z cofnięciem rynku przynajmniej w okolice 9620 pkt. Głębsze spadki wymagałyby już nowych silnych impulsów podażowych.

Czy możemy spodziewać się byczego odwrócenia na DAX'ie?
Czy możemy spodziewać się byczego odwrócenia na DAX’ie?

Jeżeli jednak podaż nie da rady, a po ostatnim zwrocie powyżej dołka z piątku, to bardziej prawdopodobny scenariusz, to należy przygotować się na atak na ostatnie maksima (9789,8 pkt.), a później na dalszy ruch w górę.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here