Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoPo zeszłotygodniowej burzy relatywnie spokojnie na rynkach. Po mocnej korekcie, która przetoczyła się przez rynki akcji końcówka poprzedniego tygodnia przyniosła pewne odbicie.


I tak w Europie niemiecki DAX w czwartek odbił się od poziomu 8350 pkt., gdzie niedaleko znajduje się ważny poziom wsparcia oraz zniesienie zewnętrzne Fibonacciego 161.8%. Nie wspominając już o pin barze, który pojawił się po czwartkowej sesji. Wszystko to, stanowiło sporą przeszkodę dla niedźwiedzi. Ponadto cały czas podtrzymujemy prognozę, że mamy do czynienia jednak ze sporą korektą, a nie trwałą zmianą trendu.

DAX30

Cały czas luźna polityka pieniężna prowadzona przez ECB powinna podtrzymywać nastrój prowzrostowy. Zobaczymy czy w najbliższym czasie uda się sforsować stronie popytowej najbliższy opór w okolicach 8900 pkt.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here