Naga MarketsNa wykresie dziennym DE.30 można zauważyć potrójną formację Inside Bar. Zauważalny jest silny spadek zmienności oraz niezdecydowanie. Warto zwrócić uwagę na to, że notowania znajdują się w okolicach historycznych szczytów, przy okrągłym poziomie oporu 12800 pkt. Wybicie w którąkolwiek ze stron z formacji prawdopodobnie doprowadzi do silnego impulsu cenowego. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 otwarcie tygodnia handlowego charakteryzowało się luką bessy, która nie została domknięta. Następnie cena uformowała formację trójkąta, która wskazuje na niezdecydowanie. Warto zwrócić uwagę na wysoki wolumen podczas świec spadkowych, może on świadczyć o narastającej presji podażowej. Wybicie dołem, może doprowadzić do mocnej przeceny indeksu i testu wsparcia w okolicach okrągłego poziomu 12500 pkt. Wybicie góra prawdopodobnie doprowadzi do powstania nowego wyższego szczytu.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here