Naga Marketsnapis webinar nad głową mężczyznyHandlujesz na niemieckim indeksie? Chcesz dowiedzieć się, jaka jest aktualna sytuacja jego najważniejszych spółek?

Najbardziej popularny europejski indeks giełdowy DAX nie jest zarazem najprostszym walorem do handlu. Jednak analizując sytuację jego najbliższego otoczenia – jakim są spółki wchodzące w skład indeksu dowiesz się czego można oczekiwać od indeksu w najbliższym czasie.

W trakcie tego spotkania poznasz:

  • Aktualna sytuacja fundamentalna niemieckich spółek
  • Aktualna sytuacja techniczna niemieckich spółek
  • Wpływ na DAX oraz projekcje średnioterminowe

Niemiecki indeks DAX to prawdopodobnie najczęściej handlowany walor wśród inwestorów intraday, mimo, iż nie należy on do najłatwiejszych indeksów. Często sprawia, że występują na nim wszelakie anomalie – nie raz ciężkie do wytłumaczenia. Jednak większość jego ruchów to odzwierciedlenie spółek, które mają duży udział w indeksie, oraz tych, które udział ten mają relatywnie mniejsze. Chcesz poznać ich aktualną sytuację? Przyjdź na spotkanie!

Spotkanie dedykowane jest dla każdego inwestora handlującego na niemieckim indeksie DAX oraz dla każdego, kto chce poznać otoczenie spółek niemieckiego indeksu – bez względu na stopień zaawansowania oraz dotychczasowego doświadczenia na rynkach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here