Naga MarketsPo dwukrotnym odbiciu od poziomu 10090-95 punktów i związanej z tym faktem realizacji formacji podwójnego szczytu, której minimalny zasięg już został już osiągnięty, powoli zmierzamy ku ważnemu wsparciu znajdującemu się w okolicach 9500 punktów. Należy również zauważyć iż przebiega w tym rejonie również poziom 61,8% Fibonacciego zniesienia fali wzrostowej zapoczątkowanej w połowie zeszłego miesiąca.

Konfluencja obu tych czynników sprawia, iż bardzo prawdopodobne jest, przynajmniej w krótkim horyzoncie czasowym, powstrzymanie skali przeceny. Powrotu do kontynuacji wzrostów moglibyśmy oczekiwać po wybiciu przez popyt i trwałe utrzymanie się nad poziomami 9715-9730. W przypadku gdy najbliższe wsparcie okaże się za słabą przeszkodą dla niedźwiedzi kolejnymi poziomami obrony są rejony 9365-9385.

????????????????????????????????????????????
Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here