Naga Markets

DAX broni wsparcie i redukuje połowę wtorkowej przecenyNiemiecki DAX skończył sesję środową zwyżką o 1,56 procent. Odbicie po wtorkowym spadku o 2,91 procent zdołało zredukować przeszło połowę wcześniejszej przeceny.

Dax broni kluczowy wsparcie na 12500 pkt

Nocne notowania pochodnych przynoszą kontynuację gry w ramach tego samego impulsu, ale starczy spojrzeć na wykres CFD, by odnotować, iż zwyżki nie starcza ciągle do odrobienia wtorkowego spadku. Gra odbywa się zakresie wahań sesji wtorkowej. Niemniej, z perspektywy technicznej rynek buduje odbicie od strefy wsparcia w rejonie 12500 pkt. i poprzedniego dołka bessy wyrysowanego w pierwszej połowie marca.Kupujących wspierają nie tylko bariera psychologiczna i techniczna, ale też dywergencje wskaźników z wykresem ceny, jak i niskie położenia oscylatorów. W szerszej perspektywie patrząc naruszenie dołka bessy i osłabienie wsparcia niesie ryzyko dalszej przeceny i wymusza szukanie wsparć poniżej 12500 pkt., z których pierwszym jest psychologiczna bariera 12000 pkt., a kolejnym rejon 11500 pkt., gdzie wyczerpała się korekta w trakcie popandemicznej hossy. W praktyce łapacze dołka w rejonie 12500 pkt. stale muszą operować z blisko stawianymi zleceniami obronnymi, które uchronią przed konsekwencjami ostatniego sukcesu podaży.

FDE30 Daily
FDE30 Daily

Adam Stańczak

Analityk i komentator DM BOŚ,

Redakcja poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania budimex | pkn orlen akcje | średni kurs dolara australijskiego nbp | blik co to jest | indeks s&p 500 | cdr akcje kupno | kurs akcji neuca |

NED


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here