Naga MarketsDawid Zieliński (Columbus Energy) w rozmowie na żywo z Comparic24.tv. Fotowoltaika na GPWZapraszamy do udziału w rozmowie, której uczestnikiem będzie prezes zarządu spółki Columbus Energy, Dawid Zieliński. W jej trakcie redaktor poprosi o komentarz: wyników za III kwartał, akwizycji kolejnych spółek a także konkurencji w branży. Poruszony zostanie temat wejścia spółki na rynki zagraniczne. Spotkanie poprowadzi redaktor Comparic24.TV, Marcin Podlacki. Start o godzinie 13:30, w piątek, 4 grudnia 2020 r.

PYTANIA PRZED TRANSMISJĄ PROSIMY ZADAWAĆ W KOMENTARZACH DO TEGO ARTYKUŁU

Te artykuły również Cię zainteresują
Fotowoltaika jedną z najmodniejszych branż na GPW w 2020

Notowany na NewConnect Columbus Energy w 2020 roku stał się jedną z popularniejszych spółek wśród inwestorów detalicznych, której akcje od marcowych dołków do sierpniowych maksimów rosły o ponad 1100% chwilowo osiągając wycenę powyżej 100 zł. Co prawda od tego momentu miejsce miała wyraźna korekta, jednak akcje od początku roku nadal drożeją o około 500%, znacznie wyprzedzając zwrot z całego indeksu NewConnect.

Columbus Energy informował w tym tygodniu, że zawarł umowę inwestycyjną, na podstawie której nabył prawo do zakupu 4 spółek realizujących projekty farm fotowoltaicznych o mocy do 1 MW każda spośród zaproponowanych przez sprzedającego, podała spółka.

Spółka Columbusa wyemitowała również ‘zielone obligacje’ za 75 mln zł, które objął BOŚ Bank. Spółka New Energy Investments (100% zależna od Columbus Energy) 7 września br. podpisała z Domem Maklerskim Banku Ochrony Środowiska umowę na przeprowadzenie czynności związanych z pozyskaniem nowego finansowania w formie emisji zielonych obligacji (green bonds), w ramach programu emisji obligacji na łączną kwotę 500 mln zł.

Columbus Energy podaje, że jest liderem rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka jest notowana na rynku NewConnect.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here