Naga MarketsDavid Guetta akceptuje bitcoina (BTC) i ether (ETH) jako płatność za swój penthouseFrancuski DJ i producent muzyczny David Guetta zdecydował się sprzedać swój nadmorski apartament w Miami w Setai Residences za 14 milionów dolarów. Informacja ta jest o tyle istotna dla sympatyków kryptowalut, że agencja Freud Group, która pośredniczy w sprzedaży akceptuje płatności w bitcoinie (BTC) oraz etherze (ETH) za posiadłość należącą do słynnego muzyka.

David Guetta sprzedaje nadmorski penthouse, akceptuje kryptowaluty

Nieruchomość Guetty przy plaży o powierzchni ponad 230 metrów kwadratowych na 37. piętrze posiada trzy sypialnie, trzy łazienki, widok na panoramę Miami, 24-godzinną obsługę pokojową i inne udogodnienia, takie jak trzy baseny nad oceanem, saunę i spa.Trzy lata temu Guetta kupił apartament od nowojorskiego miliardera Richarda LeFraka za 9,5 miliona dolarów i zarobi na tej sprzedaży 4,5 miliona dolarów.

Decyzja Guetty o przyjęciu płatności w BTC i ETH wydaje się być osobistą preferencją “sprzedającego”, ponieważ inne oferty na stronie agencji nie wspominają o kryptowalutach.

Pandemia zamknęła światowe gospodarki w zeszłym roku, ale rynek nieruchomości przeżył renesans. W 25 gospodarkach śledzonych przez The Economist, ceny znacznie wzrosły. W USA wzrosły one o 11%, w Wielkiej Brytanii o 8%, a w Nowej Zelandii o 22%, w ciągu ostatnich 12 miesięcy objętych danymi.

Podczas gdy ceny nieruchomości szaleją, adopcja bitcoina toruje sobie drogę na rynku mieszkaniowych, a firmy pośredniczące na całym świecie coraz częściej chwalą się tym, że przyjmują płatności w bitcoinie.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed notowania | kurs dolara | notowania giełdowe lotos | celon akcje | akcje cdr | eur online | kurs oncoarendi |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUOKiK zarzuca Orange Polska nieprawidłowości przy aktywacji płatnych usług
Następny artykułBridge Solutions Hub rusza z kampanią crowdfundingową do kwoty 4 mln zł
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here