Naga MarketsPopularny trader i założyciel Barstool Sports, Portnoy, ujawnił w wywiadzie udzielonym podcasterowi Anthony’emu Pompliano, że kupił BTC za 1,25 miliona USD, mimo że uważa, że ​​to „tylko jeden wielki schemat Ponzi’ego”.

  • Portnoy jest zdania, że BTC to piramida.
  • Mimo tego kupił on bitcoiny za ponad 1 mln USD.

Portnoy i jego stosunek do kryptowalut

Sam Portnoy dopiero niedawno wszedł w świat kryptowalut. W BTC zainwestował w połowie sierpnia, po spotkaniu z bliźniakami Winklevoss. Twierdzi, że w ciągu 15 minut od zobaczenia odpowiedzi na jego posty na Twitterze o bitcoinie wiedział, że musi kupić kryptowaluty, bowiem te wydały się mu dziwnie bliskie.

W pewnym momencie, jak wspomina Portnoy, posiadał 1,25 miliona USD w BTC. Po kilku dniach jednak się wyprzedał, ale obiecał, że to nie koniec jego przygody z BTC.

To nie jest gra dla mięczaków!

Portnoy był wstrząśnięty widokiem zmienności ceny BTC. Może gdyby zainwestował mniej niż 1 milion USD zachowałby się inaczej, ale, jak widać, spadki cen kursu okazały się zbyt bolesne dla jego portfela. Jego strategia była zbyt niekonsekwentna i przez to stracił on część środków.

– Nie ma żadnego uzasadnienia, dlaczego [BTC] rośnie, nie mam pojęcia, dlaczego rośnie lub spada – wyjaśnił.

Mimo że sprzedał kryptowaluty, nadal zamierza wrócić na rynek.

– Wrócę na [rynek] bitcoina. Nie wiem kiedy. Naprawdę nie mam dużo środków – wszystko jest zainwestowane – dodał.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Pompliano zasugerował Portnoy’owi, że kiedy to zrobi, zamiast handlować, powinien trzymać bitcoina do końca przyszłego roku.

Nie możesz na to [stale] patrzeć, ponieważ masz słabe ręce. Sprzedasz to [znowu] – straszył go podcaster

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here