Naga MarketsDataWalk wyrównuje rekordy hossy - zapiski giełdowego spekulantaNotowania DataWalk poprawiły rekordy hossy w ostatnim czasie, jednak test maksimów spotyka się z wyhamowaniem zwyżki. Na wykresie można obawiać się ryzyka korekty, choć nie ma na razie mowy o typowej realizacji zysków i mocne reakcji podaży. Wczoraj spółka podała, że obecnie koncentruje się na rozwoju w sektorze komercyjnym, gdyż zwiększanie udziału w strumieniu przychodów z tego obszaru jest celem strategicznym, poinformowali członkowie zarządu spółki. Podkreślili, że spółka przykłada bardzo dużą uwagę do jakości kadry, intensywnie pracuje nad rozwojem zespołu, pozyskuje topowych specjalistów w Polsce, Europie Zachodniej i USA. Wcześniej firma pokazała wyniki za trzy kwartały.

Skonsolidowane szacunkowe przychody ze sprzedaży netto wyniosły 19,9 mln zł co stanowi wzrost o ok. 123% r/r. Członek zarządu Sergiusz Borysławski potwierdził, że na obecnym etapie rozwoju spółka dąży do pozyskania 20 światowej klasy referencji, które mają posłużyć do budowania powtarzalnych przychodów w przyszłości.Bez mocnej reakcji podaży

Z kolei prezes zaznaczył, że na tym etapie jest to tak ważne dla przyszłego potencjału rozwoju, że DataWalk “wręcz odrzuca” 90% leadów napływających ze świata, aby przy obecnych ograniczonych zasobach zaangażować się tylko w najbardziej referencyjne. “Pozyskanie zaawansowanych technologicznie komercyjnych klientów z Singapuru i USA w ostatnim czasie pokazuje, że to właściwa ścieżka. Portfolio najlepszych światowych referencji otworzy nam dostęp do jeszcze większego zbioru klientów” – zaznaczył Wieczyński.

datawalk


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: cena akcji pekao | giełda wirtualna polska | euro jen | cena akcji allegro | jsw kurs | pgnig akcje | pzu akcje opinie |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here