Naga Markets

DataWalk otrzymał dwa zamówienia z USA dot. platformy analitycznejWarszawa, 20.09.2022 (ISBnews) – DataWalk Inc. – spółka zależna DataWalk – otrzymała zamówienie z DLT Solutions LLC w USA, którego przedmiotem jest sprzedaż licencji w zakresie zastosowań związanych z działalnością klienta docelowego – Wydziału Dochodzeń Kryminalnych US Army na wykorzystanie platformy analitycznej DataWalk w zastosowaniach związanych z inwestygacją śledczą, podała spółka.

W osobnym komunikacie DataWalk poinformował, że DataWalk Inc. otrzymał zamówienie z Polaris Wireless Inc. z USA, którego przedmiotem jest sprzedaż licencji platformy analitycznej DataWalk.Polaris Wireless opracowuje systemy lokalizacji oparte na oprogramowaniu wykorzystywane do połączeń alarmowych, zgodnego z prawem przechwytywania, optymalizacji sieci, autonomicznego monitorowania oraz usług lokalizacyjnych. Polaris Wireless obsługuje klientów na całym świecie” – czytamy w komunikacie.

DataWalk to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here