Naga MarketsDataWalkDataWalk pozyskał 15,04 mln zł w ramach subskrypcji prywatnej akcji serii N, podała spółka. Subskrypcja prywatna obejmowała 327 000 akcji zwykłych na okaziciela serii N o wartości nominalnej 0,1 zł każda. Akcje serii N zostały objęte po cenie emisyjnej równej 46 zł.

“Łączna wartość objętych akcji serii N wyniosła 15 042 000 zł” – czytamy w komunikacie.

Akcje serii N zostały zaoferowane przez zarząd w trybie subskrypcji prywatnej 11 inwestorom instytucjonalnym, podano również.

30 września br. DataWalk informował, że zakończył proces negocjacji z wybranymi inwestorami instytucjonalnymi, dotyczący ich uczestnictwa w ewentualnej subskrypcji prywatnej akcji i podjął uchwały w zakresie podwyższenia kapitału zakładowego spółki w granicach kapitału docelowego z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy.

Źródło: ISBnews


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Kurs rośnie dynamicznie od dłuższego czasu, po tym jak spółka przebojem wdarła się na amerykański rynek. Obecnie mamy już nowe tegoroczne maksima, a spoglądając na wykres historyczny, widać że celem jest już absolutne maksimum z 2015 roku w rejonie 68 zł.

datawalk

Czytaj także: Vivid Games z bogatymi planami wydawniczymi. Akcje w górę o 10%Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here