Naga MarketsDataWalk ma zamówienie na sprzedaż licencji w MeksykuDataWalk Inc. – spółka zależna DataWalk – otrzymała zamówienie z Procurador Fiscal de la Federacion w Meksyku na sprzedaż licencji wieczystej w zakresie pełnego produkcyjnego wykorzystania platformy analitycznej DataWalk, podała spółka.

DataWalk rozszerza swoją działalność

“Zarząd spółki uznał fakt otrzymania zamówienia za informację poufną, ponieważ istnieją przesłanki, że pozyskane zamówienie może mieć pozytywny wpływ na przyszłą sytuację finansową i pozycję konkurencyjną grupy kapitałowej emitenta w Ameryce Północnej” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
DataWalk (dawniej PiLab) to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Platforma DataWalk łączy miliardy obiektów z wielu źródeł, znajdując zastosowanie w zakresie analityki śledczej w sektorze publicznym i finansowym m.in. w walce z przestępczością (amerykańskie agencje), wyłudzeniami (ubezpieczyciele) i przy identyfikacji nadużyć (administracja centralna). Spółka była notowana na NewConnect od 2012 r., a w 2019 r. zadebiutowała na rynku głównym GPW.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here