Naga MarketsDataWalk to podmiot technologiczny, który jako jeden z nielicznych na świecie zbudował na bazie własnej technologii produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa.

datawalk

Spółka zyskiwała podczas poniedziałkowej sesji około 13% przy bardzo wysokich obrotach. Powodem zwyżki była informacja o podpisaniu umowy z PKN Orlen dotyczącej sprzedaży i wdrożenia licencji wieczystej oraz pełne produkcyjne wykorzystanie platformy DataWalk w zakresie związanym z przeciwdziałaniem nadużyciom. Zdaniem spółki, pozyskanie tak znaczącego kontrahenta otwiera drogę do współpracy z kolejnymi dużymi podmiotami. Warto przypomnieć, że zeszłoroczne wzrosty to efekt sukcesów jakie spółka osiągnęła w Stanach Zjednoczonych. Na wykresie mamy zakończenie korekty i ruch w kierunku ostatniego maksimum, wyżej są już tylko historyczne szczyty z 2015 roku.

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy

Zobacz również: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21

ECC Games S.A. to studio deweloperskie z Warszawy, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne oraz PC.

ecc games

Notowania w nowym tygodniu otworzyły się sporą luką wzrostową, sięgającą 12%, a obroty wczoraj były najwyższe od początku roku. Powodem poprawy nastrojów była kluczowa informacja, na którą długo czekali akcjonariusze. Chodzi o najważniejszą grę czyli Drift… obecnie nazwany Drift21. Nazwa to efekt marketingu, firma zapewni grze długotrwałe wsparcie i chce wywołać pewien efekt świeżości na dłużej. To co najbardziej istotne to jednak fakt, że debiut gry w tzw. wczesnym dostępie planowany jest już tej wiosny. Wcześniej doszło do załamania notowań po tym jak przełożono datę premiery. Od tego czasu kurs powoli odrabia straty, gdyż powody aby kurs rósł nie uległy zmianie, a dodatkowo możemy spodziewać się bardziej dopracowanego produktu. Jest to też gra uważana za jedną z bardziej znaczących i mająca duży potencjał sprzedażowy, w związku z tym wydaje się, że do dnia debiutu nie ma powodów aby kurs dalej nie wzrastał i wyrównał zeszłoroczny szczyt przy 4 zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here