Naga Markets

DataWalk [DAT], Draw Distance [DDI] – Gorące spółki dniaWczorajsza sesja przyniosła podwyższoną zmienność na akcjach DataWalk. Mimo zwyżki przekraczającej momentami 5%, na wykresie niewiele się zmienia i to także w ujęciu krótkoterminowym. Zwyżka nie zdołała przebić poziomu oporu przy 150 zł, a dopóki się to nie stanie, nie ma mowy o zakończeniu obecnej korekty, która sięga już 23%. Powodem poruszenia na wykresie były informacje o kolejnych zamówieniach z USA.

Spółka zależna DataWalk otrzymała zamówienie z DLT Solutions LLC, którego przedmiotem jest sprzedaż licencji w zakresie zastosowań związanych z działalnością klienta docelowego – Wydziału Dochodzeń Kryminalnych US Army na wykorzystanie platformy analitycznej DataWalk w zastosowaniach związanych z inwestygacją śledczą.Pod oporem 

W osobnym komunikacie DataWalk poinformował, że DataWalk Inc. otrzymał zamówienie z Polaris Wireless Inc. z USA, którego przedmiotem jest sprzedaż licencji platformy analitycznej DataWalk.

datawalk


W CFD na akcje zagranicznych spółek możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA AKCJE ZAGRANICZNE

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Blisko ważna premiera

Producent gier Draw Distance poinformował o ustaleniu daty premiery ważnej gry “Serial Cleaners”. Debiut w Europie na Nintendo Switch zaplanowano na 6 października. Spółka podtrzymała, że gra będzie miała premierę 22 września br. na platformach Steam, Epic, GOG, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch, choć dodała, że wyjątki będą dotyczyły Japonii i Korei Południowej.

draw distance

XTB

“Premiera Gry na PlayStation 5, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch w Japonii będzie miała miejsce po oficjalnej premierze gry, w terminie ustalonym z lokalnym dystrybutorem” – podano także w komunikacie. Na wykresie cena zmierza do oporu przy 1,55 zł.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here