Naga MarketsPraktycznie wszystkie najważniejsze kryptowaluty znajdują się aktualnie w ramach trendu wzrostowego, co pokazuje, że nie tylko bitcoin jest ciekawym walorem, który warto obserwować z tego segmentu inwestycyjnego. Część z tych walut znajduje się w ramach fazy korekcyjnej, a jedną z nich jest Dash. Na interwale H1 widać wyraźnie iż utworzyła się formacja trójkąta, która może prognozować kontynuację trendu wzrostowego.

Rysunek 1. Analiza techniczna, dash,H1,11.12.2017

Wybicie górnego ograniczenia opisywanej formacji jest obecnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem. W tym przypadku otwiera się droga do ataku na ostatnie maksima, które zlokalizowane są w rejonie cenowym 800 dolarów. Ewentualna negacja wzrostów i wybicie dołem, nie daje cenie zbyt dużo miejsca na spadki z uwagi na bliskość silnego wsparcia w okolicy 590 dolarów.

Zapraszamy do zapoznania się propozycją brokera Naga Markets , który posiada bogatą ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty

Rysunek 2. Analiza techniczna, dash,M5,11.12.2017

Darmowe spotkanie “Kryptowaluty w praktyce”.Sprawdź co przygotowaliśmy w ramach webinarium .

Z punktu widzenia interwału czasowego M5, obok wybicia górą z formacji trójkąta, kluczowe będzie przełamanie strefy podażowe w okolicy 735 dolarów. Znajduje się tam silna podaż i byki mogą mieć problemy z jej bezpośrednim wybiciem.

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here