Naga MarketsDash to kolejna, szósta już kryptowaluta w ofercie eToro

eToro, lider handlu społecznościowego i jeden z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów pośredniczących w handlu na rynkach finansowych uaktualnia swoją ofertę. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie kryptowalutami posiadające regulacje CySEC oraz FCA eToro wprowadza możliwość obrotu Dash.


Dash to kolejna, szósta już kryptowaluta która trafiła do oferty brokera. Dash (wcześniej znany jako Xcoin czy też Darkcoin) w zamyśle twórców miał zastąpić zwykłą gotówkę – od tego pochodzi jego nazwa (digital cash). Jak większość kryptowalut wiele cech Dasha tożsamych jest z cechami Bitcoina. Dash jest jednak znacznie młodszy od swojego starszego brata a jego początek datuje się na styczeń 2014 roku.

Dash obok Ethereum, Ripple czy Litecoina należy do tzw. wielkiej dziesiątki – dziesięciu najpopularniejszych kryptowalut na rynku. Z kapitalizacją przekraczającą poziom 2,59 mld USD kwestią czasu było gdy stworzone zostaną na niego kontrakty różnicowe (CFD).  Handlując CFD nie musimy tworzyć wirtualnych portfeli, bądź nabywać specjalistycznych urządzeń, które zagwarantują nam pełną ochronę posiadanych kryptowalut. Obecnie kupno Dash wymaga zaledwie kilku kliknięć w platformie eToro. Obecnie Dash walczy w rejonie $345.00, gdzie znajduje się wyraźna strefa oporu połączona z spadkową linią trendu. Wybicie powyżej wyznaczonej strefy będzie można traktować jako wyraźny sygnał kupna.

Przetestuj platformę eToro na rachunku demo

eToro, poza handlem na sześciu najpopularniejszych coinach, umożliwia inwestycję w cały koszyk kryptowalut. Stworzony jeszcze w 2016 CryptoFund składa się z wszystkich dostępnych na eToro kryptowalut – Bitcoina, Litecoina, Ripple, Ethereum, Ethereum Classic oraz Dasha. Waga każdego coina w portfelu jest przeliczana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko inwestycyjne przy jednoczesnej maksymalizacji zysków. Fundusz ten w samym tylko sierpniu wygenerował aż 76,5% zwrotu z inwestycji.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here