Naga MarketsPo dynamicznym ruchach, które mogliśmy obserwować na kryptowalucie dash, ostatnie dni stoją pod znakiem konsolidacji, której górne ograniczenie zlokalizowane jest w rejonie cenowym 940 dolarów i jest to jednocześnie historyczne maksimum. Warto jednak zwrócić uwagę na obszar w okolicy 800 dolarów, gdzie razem ze wspomnianym okrągłym poziomem wypada silne lokalne wsparcie. W związku z tym wskazany poziom wydaje się być odpowiedni do podłączenia się do trendu wzrostowego.

Zapraszamy do zapoznania się propozycją brokera Naga Markets , który posiada bogatą ofertę kontraktów CFD na kryptowaluty

Rysunek 1. Analiza techniczna,dash,H1,15.12.2017

Przełamanie opisywanego poziomu 800 dolarów nie daje zbyt wiele możliwości stronie podażowej z uwagi na bliskość kolejnego ważnego poziomu 760, który potwierdzony jest równością korekt z interwału czasowego M30.

Rysunek 2 Analiza techniczna,dash,M30,15.12.2017

Spotkaj się z ekspertami kryptowalutowymi w Krakowie, podczas FxCuffs 2018. Zarezerwuj bezpłatną wejściówkę lub kup bilety na konferencję 16-17 marca!

Realizacja scenariusza wzrostowego zakłada wybicie ostatnich historycznych maksimów i utworzenie nowych przynajmniej w rejonie cenowym 1000 dolarów za jednego dash.

Risk Warning: The contents of this analysis is for informational purposes only and does not constitute investment advice.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here