Naga MarketsZespół stojący za kontrowersyjnym DasCoinem poinformował 22 sierpnia, że token będzie notowany na kolejnej, piątej już, giełdzie kryptowalut. Notowania swoim użytkownikom zapewni IDAX, który zamyka pięćdziesiątkę największych giełd kryptowalutowych według statystyk coinmarketcap.com, generując ponad 20 milionów dolarów dziennego obrotu.

IDAX posiada około 70 aktywnych rynków, a największe wolumeny generują niewielkie tokeny. Plasujący się w rankingu coinmarketcap.com na 1594. miejscu DasCoin uzupełni ofertę giełdy. 22 sierpnia moneta wyceniana jest na trochę ponad pół dolara, a średni wolumen dobowy wynosi 60 tysięcy dolarów.

W ostatnim czasie portal Comparic.pl informował również, że operator wprowadził do swojej oferty DasEcosystem. Warto również przypomnieć, że zdaniem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin (PSB), DasCoin nie jest kryptowalutą:

„DasCoin nie jest walutą cyfrową w ścisłym rozumieniu tego słowa. Nie jest oparty na takiej technologii i posiada tylko jednego emitenta. Mimo tego „monety” projektu są sprzedawane jako „ulepszone” Bitcoiny, co sugeruje, że twórcy projektu chcą najprawdopodobniej wykorzystać światową modę na inwestycje w waluty cyfrowe, by odnieść sukces na swoim rynku. DasCoiny kupuje się także w ramach pakietów o określonych cenach. Nie ma możliwości, tak jak to się dzieje w przypadku Bitcoina, zainwestowania dowolnej kwoty np. 100zł.” – informował PSB w listopadzie zeszłego rokutokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZDUSD – koniec korekty wg PA+MACD ? – 22/08/18
Następny artykułO wykresach ani słowa: USD/PLN, GBP/USD, NZD/USD
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here