Naga MarketsZespół stojący za kontrowersyjnym DasCoinem poinformował 22 sierpnia, że token będzie notowany na kolejnej, piątej już, giełdzie kryptowalut. Notowania swoim użytkownikom zapewni IDAX, który zamyka pięćdziesiątkę największych giełd kryptowalutowych według statystyk coinmarketcap.com, generując ponad 20 milionów dolarów dziennego obrotu.

IDAX posiada około 70 aktywnych rynków, a największe wolumeny generują niewielkie tokeny. Plasujący się w rankingu coinmarketcap.com na 1594. miejscu DasCoin uzupełni ofertę giełdy. 22 sierpnia moneta wyceniana jest na trochę ponad pół dolara, a średni wolumen dobowy wynosi 60 tysięcy dolarów.

W ostatnim czasie portal Comparic.pl informował również, że operator wprowadził do swojej oferty DasEcosystem. Warto również przypomnieć, że zdaniem Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin (PSB), DasCoin nie jest kryptowalutą:

„DasCoin nie jest walutą cyfrową w ścisłym rozumieniu tego słowa. Nie jest oparty na takiej technologii i posiada tylko jednego emitenta. Mimo tego „monety” projektu są sprzedawane jako „ulepszone” Bitcoiny, co sugeruje, że twórcy projektu chcą najprawdopodobniej wykorzystać światową modę na inwestycje w waluty cyfrowe, by odnieść sukces na swoim rynku. DasCoiny kupuje się także w ramach pakietów o określonych cenach. Nie ma możliwości, tak jak to się dzieje w przypadku Bitcoina, zainwestowania dowolnej kwoty np. 100zł.” – informował PSB w listopadzie zeszłego rokuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here