Naga Marketskwiecień, xtb, comparic, fxcuffs
Przemysław Kwiecień, główny analityk XTB

Fundacja FxCuffs ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na kolejne spotkanie webinarowe, będące kontynuacją cyklu wprowadzającego do konferencji, targów i gali FxCuffs 2016. Tym razem gościem specjalnym będzie Przemysław Kwiecień – który w 2015 roku został okrzyknięty przez Rzeczpospolitą i Parkiet najlepszym polskim analitykiem makroekonomicznym.


Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

Zobacz również: Przemysław Kwiecień z XTB najlepszym analitykiem w Polsce

Już w najbliższą środę (17 lutego) o godzinie 20:00, Przemysław Kwiecień przybliży wszystkim zainteresowanym obecny obraz rynku walutowego, omawiając najistotniejsze instrumenty i prognozy na rozpoczynający się rok:

  • Globalny rynek walut – kluczowe grupy
  • Efektywny realny kurs walutowy – co to takiego?
  • Tendencje w 2016 dla walut grupy G10
  • Bieżące okazje inwestycyjne

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł skorzystać ze specjalnych kodów rabatowych na zakup wejściówek FxCuffs – kody generowane są podczas webinaru.

O prowadzącym

Główny ekonomista X-Trade Brokers. Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i London Metropolitan University – obydwie uczelnie ukończył z wyróżnieniem. Ekonomista i analityk od 2003 roku, prywatnie inwestor od 20 lat. Koncentruje się na relacjach pomiędzy procesami makroekonomicznymi i zachowaniem rynków finansowych

W XTB pracuje od 2007 roku, wcześniej doświadczenie zdobywał między innymi jako doradca Ministra Finansów Mirosława Gronickiego i ekonomista banku Millennium.

W XTB kieruje Działem Analiz, jest także pomysłodawcą i redaktorem naczelnym serwisu analitycznego TradeBeat. Częsty gość telewizyjnych programów biznesowych, autor felietonów w Parkiecie, Rzeczpospolitej i Pulsie Biznesu, prelegent i panelista na licznych wydarzeniach branżowych.

invest

WEŹ UDZIAŁConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here