Naga Marketstms konkurs2

TMS Brokers D.M. przygotował dla swoich nowych, jak i obecnych klientów konkurs na rachunkach demonstracyjnych, w którym łączna pula nagród to 30 tysięcy złotych. Każdy zainteresowany inwestuje wirtualne 10 tysięcy PLN i walczy o rzeczywistą gotówkę. Portal Comparic.pl został oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.


Zasady i nagrody

Sprawdź również promocję TMS – odbierz 1000PLN przy pierwszej wpłacie!

Zwycięzca rankingu generalnego otrzyma 20.000 zł, rachunek z ofertą VIP oraz bilet GOLD na konferencję WallStreet 20 w Karpaczu organizowaną przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016. Codziennie najlepszy inwestor może wygrać 1.000 zł. Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną: e-book “Giełda jakiej nie znasz. 7 faktów, które zmienią Twoje inwestycje.” Wspomniane kwoty trafiają na rachunek maklerski w TMS.

tms konkurs

Na rachunku konkursowym otrzymujesz wirtualne 10.000 zł i inwestujesz je na największych polskich i zagranicznych akcjach oraz indeksach giełdowych. Twoim zadaniem jest osiągnięcie jak najwyższej stopy zwrotu w rankingu generalnym lub dziennym. W grę wchodzą akcje polskie, amerykańskie, niemieckie oraz największe światowe indeksy.

BIORĘ UDZIAŁ W ZABAWIE!

Terminarz konkursu

Rywalizacja o nagrody rozpocznie się w dniu 9 maja 2016 roku. Do tego czasu możesz uczestniczyć w szkoleniach, wykonywać próbne transakcje i ćwiczyć swoje umiejętności bez wpływu na wynik w walce o nagrody. W weekend przed startem konkursu zresetujemy wszystkie rachunki do kwoty 10 000 zł. Rywalizacja kończy się w dniu 27 maja. Tydzień później zwycięzca odbierze swoją nagrodę podczas konferencji WallStreet 20 w Karpaczu.

Lista szkoleń, o których mowa dostępna pod linkiem. Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here