Naga MarketsNaucz się inwestować! Zapisz się na roczny cykl szkoleń z guru Traderów!

“You can be free. You can live and work anywhere in the world. You can be independent from routine and not answer to anybody” – Dr. Alexander Elder, Trading for a Living

Te artykuły również Cię zainteresują
Dla tych co jeszcze się nie zapisali ostatnia szansa – dziś startuje cyklu szkoleń z dr Alexandrem Elderem, które organizuje znany polski broker XTB. Indeksy, waluty, akcje – co kupić i kiedy? Dowiesz się tego podczas cyklu praktycznych warsztatów online z dr Alexandrem Elderem. Poznasz metody analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacja odpowiednich momentów inwestycyjnych. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie brokera – kliknij tutaj.


Dr Alexander Elder jest profesjonalnym traderem z Nowego Yorku. Urodził w Leningradzie i wychowywał w Estonii. W wieku 23 lat uzyskał azyl polityczny w USA. Co ciekawe z zawodu jest psychiatrą, co pozwoliło mu spojrzeć na rynki finansowe z zupełnie innej strony.

Jest autorem wielu książek Come into My Trading Room (Barron’s 2002 Book of the Year)Na naszym rodzimym rynku została wydana książka „Zawód Inwestor Giełdowy”. Autor dzieli się z Czytelnikiem własnymi doświadczeniami i wiedzą, usystematyzowaną i sprawdzoną w praktyce. Wskazuje, jak osiągnąć sukces na giełdzie, łącząc znajomość systemów gry i zarządzania pieniędzmi z umiejętnością rozpoznawania psychologicznych aspektów rynkowej rywalizacji. która łączy w sobie wiedzę z zakresu analizy technicznej i finansów behawioralnych.

Dr Alexander Elder jest wyznawcą trzech M: Mind (Umysł), Method (Metoda) i Money (Pieniądze).

Na szkoleniu nauczysz się jak łączyć te elementy, aby odnieść sukces w inwestycjach. Dowiesz się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Nauczysz się jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.

przycisk_wiecejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here