Naga MarketsOstatnia szansa na zapisy na dzisiejsze szkolenie z Ichimoku!
źródło: fotolia.com

Oferta seminariów internetowych (tzw. webinariów) organizowanych przez redaktorów Comparic oraz naszych partnerów jest tak bogata, że co tydzień macie Państwo możliwość zażycia solidnej dawki edukacji na temat inwestowania na rynkach kapitałowych.

Zanim przejdziemy do tematów, mamy jedno ważne ogłoszenie! Odpowiadając na liczne sugestie z Waszej strony postanowiliśmy zmienić godziny webinarów, które prowadzą nasi redaktorzy – tyczy się to webinarów poniedziałkowych o 19:00, wtorkowych o 18:00 oraz środowych o 18:00 –

– od 1 czerwca wszystkie wspomniane kursy odbywać się będą o godzinie 20:00 czasu polskiego!

W bieżącym tygodniu (25-29 maja) czekają Was następujące kursy i szkolenia:

WSZYSTKIE PREZENTOWANE PONIŻEJ KURSY SĄ DARMOWE!

Poniedziałek 25.05

19:00 Trading – Twój Drugi Etat – Na cotygodniowych spotkaniach dowiesz się jak analizować rynek i w jakich ramach czasowych operować, żeby poświęcać temu jak najmniej czasu. Trading naprawdę można pogodzić z pracą zawodową i udowodnimy Ci to na tych spotkaniach.

20:00 DANE MAKROEKONOMICZNE W TRADINGU – poprowadzi redaktor Comparic, Marcin Nowogórski. W naszej społeczności traderów mnóstwo jest nieporozumień związanych z danymi makro oraz ich interpretacją – czas naprostować “to i owo” na temat analizy fundamentalnej oraz odczytów makro. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają dostęp do nagrania!

Wtorek 26.05

16:00 Platformy MT4, MT4 Supreme i MT5 – Szkolenie jest poświęcone szczegółowemu omówieniu kluczowego narzędzia pracy inwestora tj. platformy transakcyjnej MT4, MT4 Supreme i MT5.

20:00 Psychika – najsłabszy element każdego systemu – co sprawia, że część osób nie potrafi zarabiać, mimo że stosuje taki sam system jak osoby wygrywające? Jakie są cechy osób wygrywających, jak zapanować nad emocjami podczas tradingu? Jakie rady dają najlepsi inwestorzy? Podczas webinarium uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w teście psychologicznym. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają dostęp do nagrania!

19:00 Strategie Day Trading – Sprawdź jak handluje profesjonalny Trader. Poznaj najlepsze strategie wykorzystywane przez Traderów. Podczas szkolenia ekspert Admiral Markets, Bartosz Zawadzki, omówi konkretną strategię day trading, pokaże historyczne zagrania z wykorzystaniem omawianej strategii, przeprowadzi sesję Live Trading, na której będzie dokonywał transakcji na rachunku realnym w oparciu o sygnały płynące z omawianej strategii. Po każdym spotkaniu uczestnicy otrzymają również gotową strategię, którą będą mogli sprawdzić na rachunku demonstracyjnym.

Środa 27.05

18:00 Price Action – Poznaj jedną z najbardziej popularnych metod czytania i interpretacji wykresów z Admiral Markets. Mimo, iż na rynkach zachodnich metoda ta od dawna ma znaczną liczbę zwolenników, w Polsce dopiero zaczyna zdobywać popularność

20:00 RSI – najpopularniejszy wskaźnik analizy technicznej. – Uczestnicy szkolenia poznają jeden z najpopularniejszych wskaźników analizy technicznej jakim jest RSI. Osoby zarejestrowane na ten webinar otrzymają dostęp do nagrania!

Czwartek 28.05

16:00 Analiza techniczna – Szkolenie ma na celu przekazanie wiedzy z zakresu analizy technicznej niezbędnej do samodzielnego inwestowania na rynkach oraz zapoznanie z narzędziami analitycznymi, pozwalającymi na osiąganie wymiernych rezultatów na rynku walutowym, surowcowym oraz akcji.

Piątek 29.05

17:00 Piątek z Maklerem – Poznaj opinie naszego Eksperta o bieżącej sytuacji na rynku kapitałowym! Podczas spotkania nasz Makler podsumuje tydzień na giełdach światowych oraz na rodzimej GPW. Omówi najważniejszych wydarzeń dla najbliższego tygodnia (m.in. raporty spółek, kalendarium makro, itd.). Podzieli się swoimi spostrzeżeniami w kwestii tego, które instrumenty warto dodać “do obserwowanych” w nadchodzącym tygodniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here